سلام دوستان
چند سالی است شرکت های فروش بیمه در ایران خیلی زیاد شدن به طوریکه تعداد شرکت های بیمه گذار از عدد 20 فراتر رفته لذا ضرورت توسعه و ترویج آموزش های حرفه ای را می طلبد. افزایش تعداد شرکت های خصوصی و اعطای نمایندگی به صورت گسترده از سوی شرکت های بیمه باعث شده تا اشتغال در این حوزه کمی از حرفه ای بودن فاصله بگیره. در ایران منابع آموزشی کمی در این خصوص منتشر شده که البته کیفیت این چند کتاب به نظر برای اشخاصی که قصد دارن نگرش حرفه ای نسبت به فروش بیمه عمر پیدا کنند کافی است.
در این پست کتابهای بازاریابی بیمه عمر که همگی با نگرش صنعت بیمه ایران نوشته شدن معرفی می کنم :
1-کتاب سیاره مشتری
هنر مشتری‌یابی در بیمه‌های عمر به سبک نانومارکتینگ نوشته حامد عسگری یکی از پروفروش ترین کتابهای بازاریابی بیمه عمر در صنعت بیمه ایران می باشد.
2-کتاب بارایابی حرفه ای بیمه
رویکرد بازاریابی مناسب صنعت بیمه ایران که مورد بحث کتاب بازاریابی حرفه ای بیمه است، بازاریابی رابطه ای است. کتاب متشکل از 4 بخش و 20 فصل می باشد.
3-کتاب نه به نه در فروش بیمه های عمر
کتاب نه به نه در فروش بیمه های عمر نوشته حمید امامی اینک به چاپ هجدهم خود رسیده و  در کنار سایر آثار وی به یکی از پرفروش ترین و بهترین کتابهای آموزشی بیمه عمر تبدیل شده است.

از لینک روی عناوین می تونید معرفی کامل هر کتاب رو مشاهده کنید

معرفی کتاب مارکتینگ پلن نویسی

معرفی کتاب هنر دستیابی

معرفی کتاب سختی کارهای سخت

بیمه ,های ,عمر ,ای ,کتاب ,بازاریابی ,بیمه عمر ,فروش بیمه ,حرفه ای ,شرکت های ,در این

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اسپایس چت|هک شد توسط علی هکر به دلیل بی ادبی نیلوفر مقالات دانشجویی و دانش آموزی نوشته هام ایران استاد هر فیلمی که دوست داشته یا نداشته باشم رو نقد می کنم Store Haker خانه ی کوچکِ من ترلان | معرفی لوازم آرایشی محبوب | دنیای مد و زیبایی شیک فود بورس ایران